HUKUK FAKÜLTESİ KAZANANLAR LİSTESİ

Yüksekokulumuz Adalet Örgün ve Adalet Uzaktan Eğitim ön lisans programlarından bu sene ve daha önceki seneler mezun olup 2014 yılı DGS(Dikey Geçiş Sınavı) ye katılarak Üniversitelerin Hukuk Fakültelerini kazanan öğrencilerimizi gayretli çalışmalarından ve okulumuza yaşattıkları gururdan ötürü tebrik ediyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyoruz…

Sayı Adı ve Soyadı Kazandığı Hukuk Fakültesi
1 ABDULSAMET ÖZTÜRK İNÖNÜ ÜNV. HUKUK MALATYA
2 AHMET ÜÇEL YENİ YÜZYIL ÜNV. HUKUK İSTANBUL
3 ALİ KÜRŞAT ALTIN ANKARA HUKUK
4 ALİ SAVAŞ KÖKEN MARMARA ÜNV. HUKUK İSTANBUL (İ.Ö.)
5 ALPASLAN YILMAZ GAZİ ÜNV. HUKUK ANKARA
6 ALPER ALVER SELÇUK ÜNV.HUKUK KONYA (İ.Ö.)
7 AYSEL KESKİN MARMARA ÜNV. HUKUK İSTANBUL
8 BİRSEN BÜŞRA KOCA GAZİ HUKUK ANKARA
9 BUKET ŞİMŞEK İSTANBUL HUKUK (İ.Ö.)
10 BURAK TENEKE DOKUZ EYLÜL HUKUK İZMİR
11 CAN KILIÇ GAZİ HUKUK ANKARA
12 ÇİĞDEM TEZEL YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. HUKUK ANKARA
13 DUYGU ERDOĞAN KIRIKKALE HUKUK
14 EKREM AKSAÇ AKDENİZ ÜNV. HUKUK ANTALYA
15 EMİN ERDİ GALATASARAY HUKUK
16 FAHRETTİN ŞAHİN AKDENİZ ÜNV. HUKUK ANTALYA
17 FİGEN FİTNAT SEÇKİN GAZİ ÜNV. HUKUK ANKARA
18 GONCA GÜLÜM AKSAKAL KARATAY ÜNV. HUKUK KONYA
19 GÜLİSTAN UZUNCA EKİCİ HACETTEPE ÜNV. HUKUK ANKARA
20 HALİT YERLİKAYA DOKUZ EYLÜL HUKUK İZMİR
21 HATİME ERDEM ANKARA HUKUK
22 HİLAL YILDIZ GAZİ HUKUK ANKARA
23 İSMAİL ALPER GÜZELTEPE ÇANKAYA ÜNV. HUKUK ANKARA
24 KEMAL TEKİN İZMİR ÜNV. HUKUK
25 KUBİLAY AYDEMİR ANADOLU ÜNV. HUKUK ESKİŞEHİR
26 LEVENT CİNGÖZ ANKARA HUKUK
27 M.FURKAN SARIKAYA KARADENİZ ÜNV. HUKUK TRABZON
28 MEHMET ENGİN YILDIRIM SELÇUKÜNV. HUKUK KONYA
29 MELTEM AKÇA ANADOLU ÜNV.HUKUK ESKİŞEHİR
30 MERVE KAÇAR ATATÜRK ÜNV. HUKUK ERZURUM (İ.Ö.)
31 MURAT ALAKOÇ MARMARA ÜNV. HUKUK İSTANBUL (İ.Ö.)
32 MURAT OKUMUŞ İSTANBUL HUKUK
33 MUSTAFA ÇELİK DİCLE ÜNV. HUKUK DİYARBAKIR
34 NECİP FAZIL AKBURAKÇI YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. HUKUK ANKARA
35 OLCAY KARSAVURANOĞLU KIRIKKALE HUKUK ( İ.Ö.)
36 ÖZGÜR BALCI ONDOKUZ MAYIS ÜNV. HUKUK SAMSUN
37 ÖZMEN PEHLİVAN KIRIKKALE HUKUK
38 PINAR DÜNDAR ÖÇAL İSTANBUL HUKUK (İ.Ö.)
39 RECEP FATİH İLHAN ERCİYES ÜNV. HUKUK KAYSERİ
40 RUKİYE ARSLAN HACETTEPE HUKUK ANKARA
41 SANİYE ÇELİK KIRIKKALE HUKUK (İ.Ö.)
42 SEBİHA KURU ERCİYES ÜNV. HUKUK KAYSERİ
43 SELAMİ ERKUŞ ATATÜRK ÜNV. HUKUK ERZURUM
44 SEMİH SEYMEN ANKARA HUKUK
45 SENA BAYDAN UFUK ÜNV. HUKUK ANKARA
46 SERGÜL İPEK SAKARYA ÜNV. HUKUK
47 UMUT KUTSAL ANKARA HUKUK
48 YUSUF ÇİFCİ ATATÜRK ÜNV. HUKUK ERZURUM (İ.Ö.)
49 ZEYNEP İPEK ÇELİK KARADENİZ ÜNV. HUKUK TRABZON