2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz yarıyılı interaktif kayıt işlemi 9 Eylül 2019 tarihinde başlayacaktır. İnteraktif kayıt aşamasında derslerinizi seçip kaydet düğmesine bastıktan sonra, ödemeniz gereken katkı payı/öğrenim ücreti tutarı hesaplanıyorsa bu tutarı herhangi bir TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI (Vakıfbank) şubesinden ÖĞRENCİ NUMARASINI BELİRTEREK ya da internet şubesi/dialog (telefon bankacılığı) kanallarından “Eğitim Ödemeleri” bölümünden öğrenci numarasını yazmak suretiyle ödeyebilirsiniz. Bu aşamada herhangi bir ücret hesaplanmıyorsa seçtiğiniz dersleri onaylanmak üzere danışmanınıza gönderebilirsiniz.
ÖNEMLİ UYARI
Öğrencilerimiz ödeme yaparken hesap numarası belirtmemeli, öğrenci numarasını belirterek banka görevlisinin söylediği miktarda ödeme yapmalıdır. Bunun dışında yapılan manuel (hesaba havale) ödemeler sisteme online işlenemediği için ders kaydınızın onaylanmamasına neden olacaktır.
ELEKTRONİK HİZMET VE UZAKTAN EĞİTİM MATERYAL ÜCRETİ
Uzaktan Öğretim Programlarına kayıt yaptıracak öğrenciler öğrenim ücreti yanında bu ücretle orantılı olarak belirlenecek “Elektronik Hizmet ve Uzaktan Eğitim Materyal Ücreti” ni de öderler. Elektronik Hizmet ve Uzaktan Eğitim Materyal Ücreti TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI (Vakıfbank)’nda ödemeniz gereken tutarın içindedir.
LİSANS – ÖNLİSANS ÖĞRENCİLERİ
Lisans – önlisans programlarına kayıtlı öğrencilerimiz ders kaydı yaptıktan sonra ekranlarında görünen borç miktarını 17 Eylül 2018 tarihinden itibaren Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki herhangi bir TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI (Vakıfbank)şubesinden ÖĞRENCİ NUMARALARINI BELİRTEREK, ücretsiz olarak yapabilirler. Ders kaydı yapmadan bankada herhangi bir borç gözükmeyecektir.