Sevgili Öğrenciler,
2015 – 2016 yılı Zorunlu Yaz Stajı Uygulamasına dair başvuru süreci içerisinde sizlerin göndermiş olduğu başvuru evraklarınız Staj Komisyonunca incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Bunun sonucunda
ADALET PROGRAMI STAJ LİSTESİ
ADUZEP STAJ  LİSTESİ
HBYS PROGRAMI STAJ LİSTESİ
Listede AÇIKLAMALAR sütununa bakılarak göndermiş olduğunuz başvuru belgelerinin kabulünü veya reddi durumunda ise yapılması gerekenleri bulabilirsiniz. Açıklama sütununda başvuru evraklarını yanlış ya da eksik gönderdiği anlaşılan öğrencilerimizden Staj Rehberini bir defa daha incelemeleri istiyoruz. Aynı zamanda eksik ya da yanlış evrakın düzenlenerek yeniden yüksekokulumuza  26 Haziran 2016 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bu öğrencilerimizin staj başvuruları işleme alınmayacaktır.
 Açıklamalar sütununda yer alan ifadeler;
KABUL : Staj yeri ve tarihi uygun bulunan öğrencilerin durumu.
MUAF : Adalet – Hukuk Hizmetlerinde çalıştığını beyan ederek Zorunlu Staj Uygulamasından muaf tutulan öğrencilerin durumu.
RED: Staj başlama ya da bitiş tarihlerini yanlış hesaplayan veya başvuru belgelerinde eksik evrak ya da imzasız-onaysız evrak gönderen öğrencilerin durumu.

EVRAK GÖNDERMEDİ : Boş bir Sütun, yada Kırmızı Sütun; Zorunlu Staj Uygulamasını yapmak üzere başvuru evraklarını göndermeyen öğrencilerin durumu.
ÖĞRENCİ İŞLERİ
Liste ile ilgili sorularınız için, Öğrenci İşleri Memuru Müslüm Sarı Tel: 0 312 595 51 03