ÖRGÜN ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN

3 DERS BÜTÜNLEME SINAV DUYURUSU  

MEZUN OLABİLMEK İÇİN DAHA ÖNCE ALIP DA BAŞARILI OLAMADIĞI ÜÇ DERSİ OLAN ÖRGÜN ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİMİZE ÜÇ(3) DERS SINAVLARI AŞAĞIDA BELİRTİLEN TARİHLERDE YAPILACAKTIR.
 ÖRGÜN ÖĞRETİM ÜÇ (3) DERS SINAVLARI 08-10 ŞUBAT 2016 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. (SINAVI YAPILACAK DERSLERİN GÜN VE SAATLERİ DAHA SONRA YİNE BU SİTEDE VE YÜKSEKOKULUMUZ İLAN PANOLARINDA İLAN EDİLECEKTİR)
1-ÖĞRENCİ KAYITLI OLDUĞU PROGRAMIN, 2547 SAYILI KANUNUN 5. MADDESİNİN BİRİNCİ FIKRANIN (ı) BENDİ KAPSAMINDA AÇILAN DERSLER DAHİL, DEVAMI ALINARAK BAŞARISIZ OLUNAN EN ÇOK ÜÇ DERS DIŞINDAKİ DERSLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAYAN VE PROGRAMA İLİŞKİN TÜM YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİREN ÖĞRENCİLER ÜÇ DERS SINAVINA GİREBİLİRLER. BU ÖĞRENCİLER SON İKİ YARIYILIN BİRİNDE İLGİLİ DERSE/DERSLERE KAYIT YAPTIRMIŞ OLMALIDIR.
2- ÜÇ DERS SINAVI MÜRACATLARI 29.01.2016 TARİHİNDE DE BAŞLAYIP 05.02.2016 TARİHİ MESAİ BİTİMİNDE SONA ERECEKTİR.
3- BU SINAVA KATILMAK İÇİN DİLEKÇE İLE MÜRACAAT ZORUNLUDUR. DİLEKÇE ANKARA ÜNİVERSİTESİ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ’NE HİTABEN YAZILACAK. BİZZAT BAŞVURU YAPILABİLECEĞİ GİBİ KARGO VEYA APS İLE DE BAŞVURU YAPILABİLİR. KARGO VE APS İLE DİLEKÇE YOLLANMASI DURUMUNDA ÖĞRENCİNİN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN DİLEKÇENİN BİR ÖRNEĞİNİN 0312.319 60 05 NO’LU FAX’A GÖNDERİLMESİ ve 0312.319 60 04 NO’LU TELEFON ARANARAK İŞLEME ALINDIĞI TEYİT EDİLMELİDİR.
4-ÖĞRENCİ DİLEKÇESİNDE ÖĞRENCİ NUMARASI, AD SOYAD, ÖĞRETİM TÜRÜ(UZAKTAN EĞİTİM-ÖRGÜN EĞİTİM), İLETİŞİM BİLGİSİ VE SINAVINA KATILMAK İSTEDİĞİ DERSİ/DERSLERİ BELİRTMEK ZORUNDADIR.
5-SINAV ANKARADA MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ SINAV SALONLARINDA YAPILACAK.TIR.
6-BAŞVURULARI KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER 05.02.2016 TARİHİNDE YİNE BU SAYFADA VE YÜKSEKOKULUMUZ İLAN PANOLARINDA İLAN EDİLECEKTİR.

MÜDÜRLÜK