YÜKSEKOKULUMUZ UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI ADUZEP’TEN MEZUN OLABİLMEK İÇİN DAHA ÖNCE ALIP DA BAŞARILI OLAMADIĞI ÜÇ DERSİ BULUNAN UZAKTAN EĞİTİM ÖĞRENCİLERİMİZİN ÜÇ (3) DERS SINAVLARI AŞAĞIDA BELİRTİLEN KOŞULLAR ALTINDA 20 TEMMUZ 2014 PAZAR GÜNÜ SAAT 09.30’DA ANKARA’DA YÜKSEKOKULUMUZDA YÜZYÜZE YAPILACAKTIR.
 1- KAYITLI OLDUĞU PROGRAMIN, 2547 SAYILI KANUNUN 5. MADDESİNİN BİRİNCİ FIKRASININ (ı) BENDİ KAPSAMINDA AÇILAN DERSLER DÂHİL, DEVAMI ALINARAK BAŞARISIZ OLUNAN EN ÇOK ÜÇ DERS DIŞINDAKİ DERSLERİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAYAN VE PROGRAMA İLİŞKİN TÜM YÜKÜMLÜLÜKLERİNİ YERİNE GETİREN ÖĞRENCİLER ÜÇ DERS SINAVINA GİREBİLİRLER. BU ÖĞRENCİLER SON İKİ YARIYILIN BİRİNDE İLGİLİ DERSE/DERSLERE KAYIT YAPTIRMIŞ OLMALIDIRLAR.
2- ÜÇ DERS SINAVI MÜRACAATLARI 08.07.2014 SALI GÜNÜ MESAİ SAATİ BAŞINDA BAŞLAYIP 15.07.2014 SALI GÜNÜ MESAİ SAATİ BİTİMİNDE SONA ERECEKTİR.
3- ÜÇ DERS SINAVLARINA KATILMAK İÇİN BİR DİLEKÇE İLE YÜKSEKOKULUMUZA MÜRACAAT EDİLMESİ ZORUNLUDUR. SÖZ KONUSU DİLEKÇE ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ’NE HİTABEN YAZILACAKTIR. BAŞVURU DİLEKÇESİ YÜKSEKOKULUMUZ GENEL EVRAK BİRİMİNE ELDEN TESLİM EDİLEBİLECEĞİ GİBİ KARGO VEYA APS İLE DE YÜKSEKOKULUMUZA GÖNDERİLEBİLİR. DİLEKÇENİN KARGO VEYA APS İLE GÖNDERİLMESİ DURUMUNDA BİR ÖRNEĞİNİN DE 0312 319 60 05 NO’LU FAX’A GÖNDERİLMESİ ve 0 312 319 60 04 NO’LU TELEFON ARANARAK İŞLEME ALINDIĞI TEYİT EDİLMELİDİR.
4-BAŞVURU DİLEKÇESİNDE ÖĞRENCİNİN NUMARASI, ADI VE SOYADI, ÖĞRENİM GÖRÜLEN PROGRAM ADI (ADUZEP), İLETİŞİM BİLGİLERİ VE SINAVINA GİRİLMEK İSTENEN DERS/DERSLER İSMEN BELİRTİLMEK ZORUNDADIR.
5-SINAV ANKARADA YÜKSEKOKULUMUZ SINAV SALONLARINDA YÜZ YÜZE YAPILACAKTIR.
6-BAŞVURULARI KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER 16.07.2014 TARİHİNDE UZEM-ADUZEP SAYFASI İLE YÜKSEKOKULUMUZ İLAN PANOLARINDA İLAN EDİLECEKTİR.
Dilekçe İçin (3 Ders Bütünleme) Tıklayınız…

 Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz!

ADUZEP Program Koordinatörü
Yrd. Doç. Dr. Hakan FURTUN