Değerli Öğrencilerimiz,
2013 – 2014 yılı Zorunlu Yaz Stajı Uygulamasına dair başvuru süreci içerisinde sizlerin göndermiş olduğu Staj başvuru evraklarınız Staj Komisyonunca incelenmiş ve değerlendirilmiştir. Bunun sonucunda linkte yer alan “Adalet ÖRGÜN ÖN DEĞERLENDİRME” adlı Excel listesi oluşturulmuştur. Listede Başvuru Kabul ve AÇIKLAMA bölümüne bakılarak göndermiş olduğunuz başvuru belgelerinin kabulünü veya reddi durumunda ise yapılması gerekenleri açıklama sütunundaki ifade içerisinde bulabilirsiniz. İsminin karşısında açıklama sütununda ifade yer alan öğrencilerimiz bir defa daha yayımlamış olduğumuz Staj Kılavuzunu(linke tıkla) inceleyerek 25 Haziran 2014 tarihine kadar gerekli düzeltmeleri yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu öğrencilerimizin staj başvuruları işleme alınmayacaktır.
Başvuru Kabul ve Açıklama sütununda yer alan ifadeler;
KABUL : Staj yeri ve tarihi uygun bulunan öğrencilerin durumu.
MUAF : Adalet – Hukuk Hizmetlerinde çalıştığını beyan ederek Zorunlu Staj Uygulamasından muaf tutulan öğrencilerin durumu.
RED: Staj başlama ya da bitiş tarihlerini yanlış hesaplayan veya başvuru belgelerinde eksik evrak ya da imzasız-onaysız evrak gönderen öğrencilerin durumu.
EVRAK GÖNDERMEDİ : Zorunlu Staj Uygulamasını yapmak üzere başvuru evraklarını göndermeyen öğrencilerin durumu.